PREDNÁŠKY
ZAUJÍMAVÉ PODUJATIA
 Zobraziť archív podujatí  Zobraziť archív podujatí


Dni slovenskej literatúry 2015

dátum: 11.10.2015
čas: od 10:00 do 22:00

Príďte sa pozrieť v nedeľu do Starej tržnice v centre Bratislavy medzi 10:00 a 22:00, okrem príjemného programu na vás čaká aj predaj kníh zo slovenských vydavateľstiev ... a budeme tam aj my s našou slovenskou produkciou. Okrem toho môžete využiť priestor aj na osobné stretnutie s nami, keby vás čokoľvek zaujímalo ohľadom zahraničnej odbornej literatúry.

zväčšiť obrázok

Medzinárodný deň žien 2015

dátum: 7.3.2015 - 9.3.2015
čas: -

Túto nedeľu 8.3.2015 oslavujeme Medzinárodný deň žien. Ako inak ho od nás osláviť ako knižne? Na všetky tituly s Women´s tematikou a všetky tie, ktoré napísali ženské autorky ponúkame od soboty rána do pondelka večer 20% zľavu. Môžu to byť akékoľvek tituly zo štandardných svetových vydavateľstiev,... a ak si nebudete vedieť vybrať, radi vám poradíme. Kontakt nájdete na našej internetovej stránke.

Želáme krásny Women´s Day!


zväčšiť obrázok

Marec mesiac knihy 2015

dátum: 2.3.2015 - 31.3.2015
čas: -

Čítajte akademicky u nás vždycky

Počas celého mesiaca 03/2015 v rámci oslavy mesiaca knihy môžete využiť našu promo akciu a to prostredníctvom použitia hesla "MAREC15MC" a ušetríte 5 EUR z každého nákupu nad 25 EUR. Akcia platí pri objednávkach, ktoré nám pošlete prostredníctvom mailu na janka@bookwormsnest.eu a do predmetu mailu uvediete naše heslo alebo cez internetový obchod www.malecentrum.sk, kde do poznámky pri objednávke uvediete spomínané heslo.

Ponuka platí pri objednávke kníh z akéhokoľvek renomovaného svetového vydavateľstva, ktoré sa zaoberá odbornou literatúrou ako napríklad Cambridge UP, Oxford UP, Wiley, Taylor & Francis, Springer, Elsevier, Palgrave Macmillan, Sage Publications, Pearson, Cengage Learning, McGraw-Hill a mnohé iné.

Ku každej objednávke získate navyše promo darček a poštovné v rámci SR hradíme my.

Ponuka neplatí na už zľavnené tituly.

Dúfame, že sme Vás potešili! Bookworm´s Nest


zväčšiť obrázok  
www.bookwormsnest.eu | www.malecentrum.sk